E-mobility Work Hub

Strefa kandydata

Łączymy talenty z sektorami w branży

E-Mobility Work Hub to wynik współpracy wiodących firm HR, światowej klasy ekspertów z obszaru elektromobilności oraz renomowanych organizacji pozarządowych, które skupiają kluczowych graczy branży e-mobility

Jeśli szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności i chcesz wkroczyć w świat jednego z najszybciej rozwijających się i najbardziej obiecujących sektorów, reprezentowanego przez globalne marki o ugruntowanej reputacji, trafiłeś we właściwe miejsce!

E-Mobility Knowledge Assessment Tool

Wykorzystując know-how i doświadczenie najlepszych ekspertów w tej dziedzinie, opracowaliśmy (oraz ciągle udoskonalamy) narzędzie do oceny wiedzy i kompetencji idealnego kandydata w obszarze elektromobilności.

Test weryfikacyjny E-Mobility Knowledge Assessment Tool to kluczowy element w procesie selekcji, oparty na unikalnych kryteriach oceny, który umożliwia precyzyjne określenie poziomu kwalifikacji i umiejętności.

Przekłada się to na spersonalizowany dostęp do naszego systemu szkoleń i kursów zawodowych, oraz możliwość uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych dla liderów branży e-mobility.

Wspieramy rozwój naszych kandydatów poprzez kursy zawodowe oraz modułowe szkolenia, a dokładną ocenę ich potencjału zapewniają opcjonalne testy osobowościowe

Dzięki tym innowacyjnym narzędziom, oferujemy największe możliwości rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się branży elektromobilności!”

Zalety uczestnictwa w naszym teście:

 • Dokonasz weryfikacji swojej obecnej wiedzy i kompetencji.
 • Poznasz obszary, w których możesz podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności.
 • Otrzymasz dostęp do ekskluzywnego webinaru, dostępnego jedynie dla uczestników testu.
 • Na podstawie wyników testu, otrzymasz propozycję udziału w certyfikowanym kursie zawodowym lub dedykowanym szkoleniu na preferencyjnych warunkach. Zakres szkolenia zostanie dostosowany do Twoich potrzeb i wyników testu.

W ramach uczestnictwa w teście otrzymasz specjalny rabat na:

 1. Specjalistyczne szkolenia z zakresu emobility

   

 2. Szkolenia dotyczące rozwoju kompetencji miękkich.

 3. Rabaty na szkolenia energetyczne, umożliwiające zdobycie uprawnień.

   

 4. Możliwość uczestnictwa w wybranej konferencji branżowej PIRE (Polska Izba Rozwoju Elektromobilności).

Będąc członkiem PIRE...

…możemy zapewnić Ci udział w wybranych konferencjach branżowych PIRE, zapewniając:

 • Rejestrację w bazie danych specjalistów zainteresowanych rozwojem kariery w sektorze elektromobilności.
 • Nowe perspektywy zawodowe w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się branży, otwierającą drzwi do lukratywnych możliwości zarobkowych. Twoja kandydatura zostanie uwzględniona w procesach rekrutacyjnych dla sektora emobility, zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku pracy.

Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami!