E-Mobility Work Hub

Strefa pracodawcy

E-Mobility Work Hub

Co robimy?

E-Mobility Work Hub gromadzi doświadczonych ekspertów z dziedziny elektromobilności, zarządzania zasobami ludzkimi, profesjonalnych szkoleń oraz tworzenia dedykowanych zespołów projektowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu ekspertowych szkoleń z zakresu e-mobility, zapewniając firmom dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy i danych, a pracownikom oraz osobom poszukującym pracy niezbędnych kwalifikacji i kompetencji w kluczowych obszarach.

Unikalna wiedza i doświadczenie inżynierów E-mobility Work Hub w procesie rekrutacji

Szkoleniowcy E-mobility Work Hub to praktykujący inżynierowie, którzy prowadzą ekspertyzy w dziedzinach związanych z technologią baterii, projektowaniem linii produkcyjnych oraz rozwijaniem infrastruktury ładowania. Ich zaangażowanie w działach R&D daje nam dostęp do unikalnej wiedzy, którą wykorzystujemy do tworzenia narzędzi oceniających wiedzę i kompetencje idealnego kandydata. Dzięki współpracy z ekspertami branżowymi jesteśmy w stanie stale doskonalić te narzędzia.

Nasze usługi obejmują kompleksowe wsparcie w procesach rekrutacyjnych. Korzystamy z bazy weryfikowanych wcześniej kandydatów, co umożliwia nam precyzyjne filtrowanie i dopasowywanie poszukiwanych kompetencji.

We współpracy z ekspertami w danych dziedzinach usystematyzowaliśmy, opisaliśmy i stworzyliśmy kryteria weryfikacyjne, testujące i badające poziom kompetencji kandydatów.

Stworzyliśmy pierwszy w Europie pełny przewodnik kwalifikacyjny 7 podstawowych modułów:

  • Branża elektromobilności, w tym rynek i przemysł
  • Kategoryzacja, konstrukcja i eksploatacja pojazdów elektrycznych
  • Podstawy elektromagnetyzmu i elektroniki
  • Baterie (projektowanie, produkcja, testowanie)
  • Wodór
  • Infrastruktura ładowania
  • Inne powiązane tematy

Nowoczesny Partner

Osiągnij sukces dzięki naszemu wyjątkowemu know-how, podczas gdy my zapewnimy kompleksową ocenę umiejętności Twoich kandydatów.

Nasz zasób wysoce precyzyjnych kryteriów weryfikacyjnych jest zgodny z najwyższymi standardami branżowymi, co gwarantuje skuteczność w procesie selekcji.

Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami!